Torba na Hulajnogę Elektryczną

( ilość produktów: 11 )

Nie wszędzie da się pojechać hulajnogą – jednak wszędzie da się ją zabrać ze sobą. Torba na hulajnogę to nowoczesny i wytrzymały produkt, który został stworzony z myślą ułatwienia przetransportowania sprzętu elektrycznego w dogodne miejsce. Sakwa na hulajnogę elektryczną pozwoli bezpiecznie przechować sprzęt, chroniąc go przed wilgocią, brudem i uszkodzeniami. Hulajnoga pozostawiona zbyt długo w deszczu lub zawilgoconym miejscu po czasie staje się brudna. Wszystkiego da się jednak uniknąć, inwestując w odpowiednie akcesoria. My stawiamy na torbę wykonaną z wysokiej klasy tworzywa odpornego na zarysowania, wgniecenia oraz wodę. Akurat posiadamy ją w swoim sklepie i często polecamy ten przedmiot swoim Klientom. Jaki jest Twój wybór?

Torba na hulajnogę jako nieodłączny element każdej podróży ? znajdziesz ją w Monorim

Transport hulajnogi może być bardzo ryzykowny ? przedmiot może bowiem ulec uszkodzeniu w wyniku upadku czy obicia. W dodatku samo wkładanie hulajnogi do bagażnika, a później próby wyciągnięcia jej spośród sterty bagaży w wielu przypadkach mogą uszkodzić hulajnogę. Torba na hulajnogę elektryczną niweluje ryzyko uszkodzenia sprzętu, jednocześnie chroniąc go przed kurzem i zabrudzeniami. Odporna na wodę i uszkodzenia, śmiało może zostać umieszczona wraz z bagażami. Swoją konstrukcją bardzo przypomina torbę sportową. Jest poręczna i wytrzymała ? można ją zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Pomieści ona różne modele hulajnóg: Xiaomi M365 i jej nowsze modele, Ninebot, Kugoo i wiele innych. Transport hulajnogi nigdy nie był prostszy! W Monorim uwielbiamy zarówno nowoczesne, jak i klasyczne rozwiązania ? torba na hulajnogę zdecydowanie należy do klasyków, które stale funkcjonują lepiej niż jakikolwiek wynalazek. Piękno tkwi w prostocie, dlatego nasze akcesoria są tworzone z wysokogatunkowych materiałów, mogących służyć użytkownikom przez wiele lat.

Torba na hulajnogę to nie wszystko. Poznaj sakwy z oferty naszego sklepu

Dla osób, których hulajnoga jest głównym środkiem transportu, przygotowaliśmy specjalny wynalazek jakim jest sakwa na hulajnogę elektryczną. Jest to solidna wodoodporna torebka na hulajnogę, zapinana za pomocą rzepów do kierownicy. Można do niej schować cenne gadżety takie jak telefon, portfel, klucze czy nawet notes lub bidon z wodą. Zapinana na zamek błyskawiczny stanowi świetny dodatek dla każdego, kto potrzebuje mieć miejsce na swoje drobne akcesoria podróżne. Sakwa na hulajnogę to przede wszystkim wygoda w dobrej cenie. W Monorim dbamy o to by nasze produkty charakteryzowały się odpowiednim designem i jakością. Każdy nasz Klient liczy się dla nas indywidualnie, dlatego zamówienia zawsze są komponowane ze starannością o każdy szczegół. Wysyłka zamówień przebiega u nas bardzo szybko, a Klient po zakupie sprzętu z naszego sklepu otrzymuje darmowe doradztwo fachowców Monorim przez 24 miesiące! Zawsze wspieramy pasjonatów i staramy się naszymi produktami spełniać nawet najwyższe wymagania co do produktów. Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień ? bo warto nam zaufać!

pixel