Monorim.com.pl

Oficjalny Sklep Monorim — Części i Akcesoria do hulajnóg elektrycznych

Blog

Jak diagnozować hulajnogę Xiaomi i co oznaczają kody błędów?
Jeżeli w hulajnodze któryś podzespół przestaje działać poprawnie, hulajnoga chce nas o tym poinformować. Często informacja taka, może nas naprowadzić, gdzie leży problem. Warto wtedy rozpocząć diagnozę od sprawdzenia co oznacza wyświetlany kod błędu. Hulajnogi elektryczne Xiaomi Mi Electric Scooter mogą sygnalizować problem na dwa sposoby, wyświetlając kod błędu na wyświetlaczu oraz wydając sygnał dźwiękowy w postaci sekwencji dźwięków długich, oraz krótkich.
Czytaj więcej

 

Oficjalny sklep internetowy marki Monorim w Polsce

Nasza oferta – części i akcesoria

W sklepie internetowym marki Monorim znajdziesz części i akcesoria do swojej hulajnogi elektrycznej. Posiadamy bogatą ofertę części i dodatków do najpopularniejszych modeli hulajnóg na rynku. Znajdziesz u nas amortyzatory i kompletne zawieszenia, takich producentów jak: Monorim, Esparts i Sharkset. Posiadamy też ofertę części zamiennych do hulajnóg Xiaomi, Ninebot, Motus i wielu innych modeli. Sprzedajemy opony, dętki, klocki hamulcowe i inne dodatki, które należy wymieniać okresowo przy eksploatacji sprzętu. Zaopatrzysz się u nas również w akcesoria do hulajnogi. To właśnie dzięki nim możesz poprawić swoje bezpieczeństwo i komfort podróżowania. W ofercie akcesoriów znajdziesz: zabezpieczenia antykradzieżowe, uchwyty na telefon lub butelkę, torby do przechowywania i noszenia hulajnogi oraz wiele innych. Sprawdź naszą ofertę akcesoriów do hulajnogi elektrycznej.

Współpraca z nami

Branża pojazdów elektrycznych jest bardzo dynamiczna. Cały czas się zmienia i stale się rozwija. Nasza firma na bieżąco analizuje rynek i dostosowuje ofertę, aby sprostać oczekiwaniom klienta. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Obsługujemy serwisy hulajnóg elektrycznych w całej Polsce. Chcesz nawiązać z nami współpracę? Posiadamy specjalny program partnerski, dzięki któremu otrzymujesz stały rabat na zakupy w naszym sklepie. Sprawdź naszą ofertę współpracy!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem na naszym firmowy blogu. Znajdziesz tam informacje jak poprawnie serwisować i modyfikować hulajnogę. Przedstawiamy tam również najlepsze części i akcesoria do hulajnogi, które możesz wybrać do swojej hulajnogi elektrycznej.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi fachowcy służą profesjonalną poradą względem zakupów w Monorim. Także chętnie odpowiadają na zapytania o dany produkt. Zupełnie jak nasi Klienci, mamy prawdziwą zajawkę na punkcie hulajnóg elektrycznych! To jak, ruszamy na zakupy?

pixel